Fundacja LIBRE, nasz nowy partner!

Fundacja LIBRE, nasz nowy partner!

Z wielką przyjemnością informujemy, że jako MTG Mostowski weszliśmy we współpracę z Fundacją LIBRE, która jest jedynym dystrybutorem niepowtarzalnego na skalę światową systemu zarządzania energią i zrównoważonym rozwojem, LIBRE EIS. Partnerzy Fundacji mają swoje siedziby na całym świecie, od Wielkiej Brytanii po Arabię Saudyjską, a my niezwykle cieszymy się, że jako MTG Mostowski dołączyliśmy do tego elitarnego grona. 

Naszą wspólną misją jest zmienianie świata w kierunku zrównoważonego rozwoju. Nie chodzi tu tylko o jak najlepsze gospodarowanie energią, wodą i odpadami, ale też o poprawę komfortu pracy i życia ludzi, a to wszystko w zgodzie z naturą i z troską o jej przyszłość. 

W ramach współpracy zostaliśmy niejako przebadani przez ekspertów LIBRE i otrzymaliśmy Certyfikat zrównoważonego rozwoju, który zaświadcza o naszym obecnym poziomie w tym zakresie, a także jest zobowiązaniem na przyszłość – żebyśmy nie spoczęli na laurach, ale dalej rozwijali firmę w kierunku energooszczędności i zrównoważonego rozwoju. 

Zachęcamy do odwiedzenia strony Fundacji

Piotr Mostowski