Jesteśmy na rynku od 2008 roku. Od tej pory z naszego doświadczenia skorzystało szerokie grono inwestorów, przekonując się o zaletach energooszczędnych rozwiązań.  

Pracujemy z myślą o naszej misji, którą jest promowanie energooszczędnego stylu pracy, mieszkania, bycia. Dbając o energię, która napędza Twój biznes, mamy aspiracje być Twoim partnerem w rozwoju. 

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania audytów energetycznych przedsiębiorstw, audytów efektywności energetycznej, audytów energetycznych budynków na potrzeby termomodernizacji oraz świadectw charakterystyki energetycznej budynków i lokali. Wdrażamy System Zarządzania Energią i Zrównoważonym Rozwojem Libre EIS oraz dzielimy się wiedzą ekspercką z zakresu energooszczędności. 

Od ponad piętnastu lat zajmujemy się profesjonalnym doborem rozwiązań w zakresie OZE, a od pewnego czasu wskazujemy również sprawdzonych instalatorów pomp ciepła czy fotowoltaiki. Z uwagi na bezpieczeństwo i dobro klienta towarzyszymy naszym inwestorom od fazy projektu aż do ostatniego etapu realizacji. 

Zajmujemy się również pomiarami m.in. za pomocą kamer termowizyjnych. Mierzymy i weryfikujemy przepływ energii w budynkach, pokazujemy miejsca, w których ekologia opłaca się również ekonomicznie. 

Energooszczędność w budownictwie i przemyśle nie jest luksusem, promujemy jej stosowanie jako standard. Ochrona klimatu, wzrastające ceny nośników energii oraz wdrażane przepisy dają solidną podstawę dla rozwoju wszelkich form energooszczędności. 

Certyfikat Fundacji LIBRE jest dla nas potwierdzeniem, że jesteśmy ekspertami w dziedzinie efektywności energetycznej, ale jednocześnie zobowiązaniem na przyszłość, żeby utrzymać wysoki poziom świadczonych przez nas usług. Fundacja LIBRE cyklicznie sprawdza postępy certyfikowanych firm. Nie pozostaje więc nic innego, jak tylko następnym razem wypaść jeszcze lepiej niż ostatnio. 

Zweryfikuj nasz Certyfikat: 

Certificate No. LIBRE/L-IEEA/2020/7  z 2020-09-05