AUDYT EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ

  •  Interesują Państwa białe certyfikaty ?
  •  Potrzebny Twej firmie audyt efektywności energetycznej ?
  • Jesteście Państwo „zmuszeni” do bardziej racjonalnego zużycia energii np. przez Ustawę o efektywności energetycznej  ?
    Zapraszamy do kontaktu z nami.

Racjonalne wykorzystywanie istniejących zasobów energetycznych oraz poprawa efektywności energetycznej , w perspektywie wzrastającego zapotrzebowania na energię,  zanim znalazły się wśród działań priorytetowych  poszczególnych krajów czy rządów były brane pod uwagę w wielu dużych i średnich przedsiębiorstwach czy koncernach przynosząc tym instytucjom znaczne korzyści.

Zachęcamy do spojrzenia na ustawę o efektywności energetycznej bardziej jak na szansę niż przymus.

Dziś z jednej strony ekologia to obowiązek, a z drugiej możliwość zyskania znacznych oszczędności dla budynków np. użyteczności publicznej oraz przedsiębiorstw.  Przesłankę do uzyskania białych certyfikatów daje ustawa o efektywności energetycznej z dnia 20 maja 2016 która weszła w życie 1 października 2016 r.

Audyt Efektywności Energetycznej należy traktować przede wszystkim jako szansę sporych oszczędności. Dla firm i budynków będących pod opieką samorządów są to oszczędności w zużyciu energii co bezpośrednio przekłada się na finanse, natomiast dla nas wszystkich przekłada się to na zdecydowanie mniejsze obciążenie środowiska.

Kompendium wiedzy w znajdziecie Państwo na stronie ministerstwa energii

http://www.me.gov.pl/Energetyka

Zapraszamy do kontaktu – współpracujemy z gronem kompetentnych specjalistów z wielu dyscyplin by razem dla Państwa opracować Audyt Efektywności Energetycznej