Audyt energetyczny i audyt efektywności energetycznej dla dotacji „KREDYT EKOLOGICZNY” – to pierwszy z kroków, które przed Twoją firmą, by sięgnąć po fundusze na jej rozwój – nie zwlekaj z kontaktem.

Tematem, którym wielu właścicieli firm może się interesować jest pewnie #Kredyt_Ekologiczny – i słusznie!
Bo tak naprawdę jest to dotacja… i to w niektórych przypadkach nawet do 70% kosztów kwalifikowanych! W naszym przekonaniu jest to narzędzie, które wielu firmom z sektora MŚP oraz small i mid-caps nawet do 3000 pracowników zapewni wsparcie finansowe w odejściu od paliw kopalnych, więc rozwój, większe bezpieczeństwo energetyczne  i co z tym mocno związane większą konkurencyjność produktów i usług na szerszych rynkach. 

Do końca pierwszego naboru Kredytu Ekologicznego zostało już niewiele czasu.

  • W naborze do 25 lipca pula dofinansowań sięga 660 mln zł.
  • Środki uzyskasz np. na termomodernizację obiektów czy poprawę efektywności energetycznej produkcj.
  • Efektem działań musi być zmniejszenie zużycia EP(energii pierwotnej) o przynajmniej 30% potwierdzone audytem energetycznym.


Cieszę się, że razem z audytorami energetycznymi LIBRE Foundation i ekspertami LPW Grupa mogliśmy być wsparciem merytorycznym dla BGK w tematach efektywności energetycznej związanymi z tą dotacją.
Tym bardziej zachęcamy do skorzystania z naszej wiedzy – by środki te zasiliły tak potrzebne inwestycje w transformacji energetycznej Państwa przedsiębiorstw.

Kredyt ekologiczny – BGK – tu znajdziesz więcej informacji

Zachęcam do kontaktu – bo warto…